भिमेश्वर नगरपालिका

भीमेश्वर नगरपालिकाका कर्मचारी

 

Photo Name Designation Section Email Phone
  संजय बहादुर राजलवट कार्यकारी अधिकृत rajlawatsanjay36@gmail.com ९८५४०४५१००
  सुरेश राउत इन्जिनियर योजना rtsures@gmail.com ९८५१००२०७४
  माधव प्रसाद सुवेदी शाखा अधिकृत प्रशासन subedi.madhav84@gmail.com ९८५४०४५६३८ र ९७५४२०१०७७
  सुजन सुवेदी ना.सु लेखा sujan.subedi5@gmail.com ९८५४०४५५७५
  ज्ञानु कुमार खड्का अन्तरिक लेखा परिक्षक सामाजिक विकास शाखा gyanu.khadka1215@gmail.com ९८५४०४५१०९
  रामजी थापा सव.इन्जिनियर योजना शाखा fosla.thirsty@gmal.com ९८५४०४५४०९
  भविन्द्र थापा सव.इन्जिनियर योजना शाखा thapa.bhavs@gmail.com ९८४४०६१७००
  दीपेन्द्र कुमार यदव अमिन नक्सा फाँट ydipendra333@gmail.com ९८४४१८५७१२
  भीम बहादुर बस्नेत ना.सु सिफारिस शाखा bhimbasnet11@yahoo.com ९८४४०६१५००
  विना श्रेष्ठ खरिदार कर शाखा ९८४४३०७०७७
  लक्ष्मी कार्की खरिदार कर शाखा karkilux176@yahoo.com ९७४४०४५०९८, ९८५११५५०९८
  भक्त बहादुर थापा खरिदार पञ्जिकरण शाखा   ९८४४०६१०७६

UNOPS दोलखा अन्तर्गत भीमेश्वर नगरपालिकामा खटिएका कर्मचारी

Ward No. 1
पञ्जिकरण (रजिष्ट्रेशन) सहायक अधिकृत
  6876
  Kala Shrestha
गुनासो ब्यवस्थापन सहायक अधिकृत
  5210
  Karishma lama
प्रशासनिक र कम्प्युटर सहायक अधिकृत
  7452
  Dolma Tamang
Ward No. 2
पञ्जिकरण (रजिष्ट्रेशन) सहायक अधिकृत
  7325
  Babarani Pradhan
गुनासो ब्यवस्थापन सहायक अधिकृत
  7212
  Sabina Phuyal
प्रशासनिक र कम्प्युटर सहायक अधिकृत
  7055
  Ram Devi Shrestha
Ward No. 3
पञ्जिकरण (रजिष्ट्रेशन) सहायक अधिकृत
  5166
  Kabita Dahal
गुनासो ब्यवस्थापन सहायक अधिकृत
  5325
  Bimal shahi
प्रशासनिक र कम्प्युटर सहायक अधिकृत
  6988
  Manisha Shrestha
Ward No. 4
पञ्जिकरण (रजिष्ट्रेशन) सहायक अधिकृत
  5423
  Rakesh Pradhan
गुनासो ब्यवस्थापन सहायक अधिकृत
  7484
  Agni lama Tamang
प्रशासनिक र कम्प्युटर सहायक अधिकृत
  7205
  Renu Basnet
Ward No. 5
पञ्जिकरण (रजिष्ट्रेशन) सहायक अधिकृत
  7077
  Phanindra Chaulagain
गुनासो ब्यवस्थापन सहायक अधिकृत
  7111
  Bhagwati Chaulagain
प्रशासनिक र कम्प्युटर सहायक अधिकृत
  7457
  Milan Shrestha
Ward No. 6
पञ्जिकरण (रजिष्ट्रेशन) सहायक अधिकृत
  7188
  Arun Budhathoki
गुनासो ब्यवस्थापन सहायक अधिकृत
  6893
  Urmila Khadka
प्रशासनिक र कम्प्युटर सहायक अधिकृत
  7619
  Rabindra Kumar Thapa
Ward No. 7
पञ्जिकरण (रजिष्ट्रेशन) सहायक अधिकृत
  7046
  Niru Sapkota
गुनासो ब्यवस्थापन सहायक अधिकृत
  5454
  Kopila Bujel
प्रशासनिक र कम्प्युटर सहायक अधिकृत
  6984
  Sarita Sapkota
Ward No. 8
पञ्जिकरण (रजिष्ट्रेशन) सहायक अधिकृत
  7636
  Pema Tamang
गुनासो ब्यवस्थापन सहायक अधिकृत
  7093
  Bikram Basnet
प्रशासनिक र कम्प्युटर सहायक अधिकृत
  7717
  Bishwodip Basnet
Ward No. 9
पञ्जिकरण (रजिष्ट्रेशन) सहायक अधिकृत
  5196
  Sunita Subedi
गुनासो ब्यवस्थापन सहायक अधिकृत
  5239
  Laxmi Dahal
प्रशासनिक र कम्प्युटर सहायक अधिकृत
  6991
  Indira Chaulagain
Ward No. 10
पञ्जिकरण (रजिष्ट्रेशन) सहायक अधिकृत
  7411
  Pabitra Thapa
गुनासो ब्यवस्थापन सहायक अधिकृत
  7368
  Urmila Shrestha
प्रशासनिक र कम्प्युटर सहायक अधिकृत
  7256
  Shreejana Thapa
Ward No. 11
पञ्जिकरण (रजिष्ट्रेशन) सहायक अधिकृत
  7681
  Sita Subedi(Dahal)
गुनासो ब्यवस्थापन सहायक अधिकृत
  7385
  Sujan Shaha
प्रशासनिक र कम्प्युटर सहायक अधिकृत
  6987
  Malina Khadka
Ward No. 12
पञ्जिकरण (रजिष्ट्रेशन) सहायक अधिकृत
  7680
  Dipraj Bhujel
गुनासो ब्यवस्थापन सहायक अधिकृत
  5205
  Sabina Khadka
प्रशासनिक र कम्प्युटर सहायक अधिकृत
  4965
  Bishownath Neupane
Ward No. 13
पञ्जिकरण (रजिष्ट्रेशन) सहायक अधिकृत
  5321
  Sarmila Pandey
गुनासो ब्यवस्थापन सहायक अधिकृत
  5257
  Km. Tara Tamang
प्रशासनिक र कम्प्युटर सहायक अधिकृत
  7637
  Roshina Khadka

 

पत्रपत्रिका

स्वास्थ्य / जीवनशैली